Detektivky, thrillery

DalNechod obalka
Akce
269 Kč

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová.

67
DITE TMY FINAL obálka
Akce
199 Kč

Úspěšný hororový román Miroslava Pecha Dítě tmy vychází jako audiokniha v podání Josefa Trojana!

114
ostravsky pater non blur
Novinka Tip
319 Kč

Na Ostravsku se dějí věci! Velká hospodářská krize žene z lesů vlky... A kdyby jen vlky! Taky vlchovce, hydrony, rusalky; stvůry i nadpřirozené bytosti. S těmi si ovšem místní služebník Boží a tajný agent Opus Dei, kněz Josef Bronský, dovede poradit. Má přece zastání v Matce Církvi, která za ním stojí.

Připravte se na prvorepublikové četnické příběhy okořeněné notnou dávkou paranormálna a tajemna!

120
PosledniNadechnuti obalka
Akce
329 Kč

Město Pacific City sužuje vlna extrémních veder! Detektivové Ryan Nayr a April Barsoniová ale musí vyřešit sérii brutálních vražd, ze kterých mrazí. Ve městě se objevují neznámým způsobem zavražděné dívky. Vyšetřovatelé tápou a čas běží.

70
Věřte mi
Akce
209 Kč

Detektiv Scotland Yardu Tom Curry má před sebou rutinní úkol – doprovodit dva trestance na letu z Velké Británie do Kanady. Na palubě letounu je s ním i bestiální vrah David Baggs, se kterým toho má vyšetřovatel společného více, než zatím tuší.

106
VYTRZENI final
Akce
319 Kč

JE TOHLE SKUTEČNÝ ŽIVOT? JE TO JEN FANTAZIE?

 

Ve Zlíně vrcholí oslavy 700 let města. Nevyrovnaný čtyřicátník Jan se setkává s herečkou místního divadla Olgou, aby natočil další díl svého podcastu…

91
6 položek celkem
Zpět do obchodu