Dál nechoď! - Václav Křivanec

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová.

189 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Václav Křivanec
Interpret: Ondřej Brett
Hudba: Michal Sedláček
DalNechod obalka
Akce

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Po jednom z nejlépe hodnocených českých krimi románu "Poslední nadechnutí" přichází autor Václav Křivanec s novou napínavou detektivkou „Dál nechoď!“.

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová. V pátrání budou muset odhalit události z temné minulosti, aby se po letech dostalo na světlo to, co mělo zůstat navždy pohřbené…

Václav Křivanec, člen kapely Burma Jones a autor hudby známého hitu „Samba v kapkách deště“, prokazuje svůj nesporný talent i na poli literárním. Ve svém novém thrilleru „Dál nechoď“ dává nahlédnout nejen do průběhu vyšetřování podivných vražd, ale čtenáři zprostředkuje i jejich děsivý průběh. Svižné vyprávění jistě potěší všechny příznivce napínavého čtení.


Vydavatel: Ova Audio

Čte: Ondřej Brett

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

 

Celková stopáž: 9:49:00

92 kapitol

Zpět do obchodu