Dál nechoď! - Václav Křivanec

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová.

269 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Václav Křivanec
Interpret: Ondřej Brett
Hudba: Michal Sedláček
DalNechod obalka
Novinka Tip

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Po jednom z nejlépe hodnocených českých krimi románu "Poslední nadechnutí" přichází autor Václav Křivanec s novou napínavou detektivkou „Dál nechoď!“.

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová. V pátrání budou muset odhalit události z temné minulosti, aby se po letech dostalo na světlo to, co mělo zůstat navždy pohřbené…

Václav Křivanec, člen kapely Burma Jones a autor hudby známého hitu „Samba v kapkách deště“, prokazuje svůj nesporný talent i na poli literárním. Ve svém novém thrilleru „Dál nechoď“ dává nahlédnout nejen do průběhu vyšetřování podivných vražd, ale čtenáři zprostředkuje i jejich děsivý průběh. Svižné vyprávění jistě potěší všechny příznivce napínavého čtení.


Vydavatel: Ova Audio

Čte: Ondřej Brett

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

 

Celková stopáž: 9:49:00

92 kapitol

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení