Audioknihy

Spolupracujeme se všemi předními herci ostravských divadel. V naší tvorbě se zaměřujeme na knihy pro děti, ale i na dobrodružné i klasické tituly.

Audioknihy děláme s láskou a srdcem a věříme, že to je slyšet.

Barák OVA AUDIO
Akce
140 Kč

Psychologický román Alžběty Bublanové Barák nabízí nevšední pohled do duše stárnoucí ženy. Co se stane, když naši životní rutinu naruší nečekané osobní události? Jsme schopni ovlivňovat vlastní osud, nebo musíme jen naplňovat roli, kterou od nás naše okolí očekává?

85
Vžpravy jinam Ova Audio
Akce
259 Kč

Nový fantasy román úspěšného autora Marka Skřipského vychází exkluzivně jako audiokniha! Ve Výpravách jinam opět nabízí kvalitní historickou fantasy, návštěvy nejrozličnějších paralelních světů i napínavou detektivní zápletku.

43
DalNechod obalka
Akce
189 Kč

Poklidné léto na Berounsku naruší nález mrtvoly mladé dívky pod skalním masivem. Případ provází řada podivných okolností. Co se skutečně stalo a kdo dívku a další oběti zavraždil? To musí zjistit svérázná dvojice vyšetřovatelů z Prahy – Martin Horn a Barbora Bachová.

67
Fialova obalka audio logo
Akce
189 Kč

Píše se rok 2159. Od ničivé globální ekologické katastrofy uplynulo už bezmála sto let. Lidé, kteří se tehdy uložili ke spánku, aby přežili její následky, se probouzejí. Svět kolem nich se ale během jejich nepřítomnosti změnil, je drsný a nemilosrdný.

49
PosledniNadechnuti obalka
Akce
231 Kč

Město Pacific City sužuje vlna extrémních veder! Detektivové Ryan Nayr a April Barsoniová ale musí vyřešit sérii brutálních vražd, ze kterých mrazí. Ve městě se objevují neznámým způsobem zavražděné dívky. Vyšetřovatelé tápou a čas běží.

70
Hati obalka
Akce
133 Kč

Jaké příběhy se vyprávěly v iglú Inuitů? Jakým legendám věřili severoameričtí Indiáni? A jaké pověsti se předávaly z otců na syny u ohňů obávaných Vikingů? Obrovský vlk přichází k malé dívce, která se bojí usnout. Vypráví jí právě tyto prastaré vlčí legendy...

64
Konec obalka
Akce
189 Kč

Konec světa přijde za pár týdnů, jak naložíš se svým časem? K Zemi se řítí obří kometa a lidstvo se dozvědělo datum svého konce. Co si počít se zbytkem svého života? S touto otázkou se potýkají hrdinové úspěšného mrazivého románu Konec švédského spisovatele Matse Stranberga.

55
Mystāria obal
Akce
224 Kč

Stará Ostrava ukrývá spoustu tajemství! Místní četníky nezaměstnávají jen podvodníčci a zloději. Temné uličky Moravské Ostravy, Vítkovic i přilehlých obcí se hemží podivnostmi. A z podivných poměrů vyrůstají i nevšední přátelství a neuvěřitelná dobrodružství.

46
Boruvkova Annie a berlepsove
Akce
119 Kč

Třináctiletá Annie jede na prázdniny za svou maminkou, která je pracovně v Singapuru. Annie se na mámu, s níž po rozchodu rodičů zůstala sama, moc těší. Společně putují do malajského vnitrozemí, kde se k nim přidá jakýsi Karel, český lékař, který tam údajně také přijel za prací. Je to však vetřelec!

100
Bouřný úsvit obálka
Akce
224 Kč

Audiokniha Bouřný úsvit Zuzany Hartmanové je třetím dílem úspěšné české fantasy trilogie Krysy apokalypsy. Hlas románu propůjčil Ondřej Brett.

 

Vyvrcholení postapokalyptické trilogie Krysy apokalypsy!

117
Cesta mrtvých 2
Akce
154 Kč

Vydejte se do dálek ruské tajgy a prožijte skutečný příběh lovce ze sibiřského národa Mansů…

97
DITE TMY FINAL obálka
Akce
140 Kč

Úspěšný hororový román Miroslava Pecha Dítě tmy vychází jako audiokniha v podání Josefa Trojana!

114
Nahoru
Další produkty
27 položek celkem
Zpět do obchodu