Věřte mi - Rostislav Kafka

Detektiv Scotland Yardu Tom Curry má před sebou rutinní úkol – doprovodit dva trestance na letu z Velké Británie do Kanady. Na palubě letounu je s ním i bestiální vrah David Baggs, se kterým toho má vyšetřovatel společného více, než zatím tuší.

209 Kč
Věřte mi
Akce

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Detektiv Scotland Yardu Tom Curry má před sebou rutinní úkol – doprovodit dva trestance na letu z Velké Británie do Kanady. Na palubě letounu je s ním i bestiální vrah David Baggs, se kterým toho má vyšetřovatel společného více, než zatím tuší. Než se Tom Curry naděje, události nabírají na obrátkách a nudný let se promění v boj o holý život poté, co se letadlo zřítí do vln Atlantiku. Když  se probudí na pobřeží záhadného ostrova, ho čeká nejen boj s čirým zlem, ale také cesta do minulosti odhalující nejedno bolestivé tajemství…

Mysteriózní krimi román Věřte mi Rostislava Kafky je originálním příběhem ve stylu noir detektivek Ameriky 50. let plným tajemna, napětí a nečekaných odhalení. Hlas příběhu propůjčil René Šmotek, režíroval Vladan Hýl, hudbu složil Michal Sedláček.

 

 

Název: Věřte mi

Autor: Rostislav Kafka

Vydavatel: Ova Audio, 2023

Čte: René Šmotek

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

 

Počet kapitol: 8

Celková stopáž: 6:40

Zpět do obchodu