Fantasy a sci-fi

Bouřný úsvit obálka
319 Kč

Audiokniha Bouřný úsvit Zuzany Hartmanové je třetím dílem úspěšné české fantasy trilogie Krysy apokalypsy. Hlas románu propůjčil Ondřej Brett.

 

Vyvrcholení postapokalyptické trilogie Krysy apokalypsy!

117
Fialova obalka audio logo
269 Kč

Píše se rok 2159. Od ničivé globální ekologické katastrofy uplynulo už bezmála sto let. Lidé, kteří se tehdy uložili ke spánku, aby přežili její následky, se probouzejí. Svět kolem nich se ale během jejich nepřítomnosti změnil, je drsný a nemilosrdný.

49
Konec obalka
269 Kč

Konec světa přijde za pár týdnů, jak naložíš se svým časem? K Zemi se řítí obří kometa a lidstvo se dozvědělo datum svého konce. Co si počít se zbytkem svého života? S touto otázkou se potýkají hrdinové úspěšného mrazivého románu Konec švédského spisovatele Matse Stranberga.

55
Oko bouře obálka
319 Kč

Audiokniha Oko bouře Zuzany Hartmanové je druhým dílem úspěšné české fantasy trilogie Krysy apokalypsy. Hlas románu propůjčil Ondřej Brett.

103
Mystāria obal
319 Kč

Stará Ostrava ukrývá spoustu tajemství! Místní četníky nezaměstnávají jen podvodníčci a zloději. Temné uličky Moravské Ostravy, Vítkovic i přilehlých obcí se hemží podivnostmi. A z podivných poměrů vyrůstají i nevšední přátelství a neuvěřitelná dobrodružství.

46
PanCarodeju obalka
309 Kč

Pokračování úspěšného fantasy románu Petry Slovákové Střípky času vychází i jako audiokniha!

Jana společně s Petrem dokázali porazit obávaného čaroděje Mabroka a těšili se na společnou budoucnost. Nic ale není tak snadné, jak si oba představovali.

58
Před bouří obálka
319 Kč

Audiokniha Před bouří Zuzany Hartmanové je prvním dílem úspěšné české fantasy trilogie Krysy apokalypsy. Hlas románu propůjčil Ondřej Brett.

88
StripkyCasu obalka
269 Kč

Jana to v životě nemá lehké, nemá kamarády, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama. Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů.

61
Vžpravy jinam Ova Audio
369 Kč

Nový fantasy román úspěšného autora Marka Skřipského vychází exkluzivně jako audiokniha! Ve Výpravách jinam opět nabízí kvalitní historickou fantasy, návštěvy nejrozličnějších paralelních světů i napínavou detektivní zápletku.

43
Vzpomínky na zítřek obálka
369 Kč

Vyvrcholení čarodějnické trilogie Petry Slovákové je konečně tady i jako audiokniha! Jana a Petr jsou rozdělení a Ostrava je na pokraji magické války o moc. Hlasy oblíbeným postavám opět propůjčili Sára Erlebachová a Jakub Burýšek.

124
10 položek celkem
Zpět do obchodu