Střípky času - Petra Slováková

Jana to v životě nemá lehké, nemá kamarády, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama. Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů.

269 Kč
Kategorie: Fantasy a sci-fi
Autor: Petra Slováková
Interpret: Sára Erlebachová

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Temnými uličkami ostravských Vítkovic utíká vyděšená dívka, v patách jí jsou bytosti střežící kontinuitu časového přediva.

Jana to v životě nemá lehké, kamarády by napočítala na prstech jedné ruky, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama.

Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů. Hlavní hrdinka se musí vypořádat nejen s šokem ze světa, o kterém až dosud neměla ani tušení, ale zároveň zvládnout svou schopnost cestování v čase. A musí také přijít na to, proč záhadný čaroděj, který by měl být jejím nepřítelem, a kterého v životě neviděla, o ní všechno ví a dokonale ji zná.

Protože v čase se může stát cokoliv.

 

Vydavatel: Ova Audio

Čte: Sára Erlebachová

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

 

Celková stopáž: 9:58:00

 

18 kapitol

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení