Střípky času - Petra Slováková

Jana to v životě nemá lehké, nemá kamarády, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama. Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů.

269 Kč
Kategorie: Fantasy a sci-fi
Autor: Petra Slováková
Interpret: Sára Erlebachová
StripkyCasu obalka
Akce

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Temnými uličkami ostravských Vítkovic utíká vyděšená dívka, v patách jí jsou bytosti střežící kontinuitu časového přediva.

Jana to v životě nemá lehké, kamarády by napočítala na prstech jedné ruky, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama.

Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů. Hlavní hrdinka se musí vypořádat nejen s šokem ze světa, o kterém až dosud neměla ani tušení, ale zároveň zvládnout svou schopnost cestování v čase. A musí také přijít na to, proč záhadný čaroděj, který by měl být jejím nepřítelem, a kterého v životě neviděla, o ní všechno ví a dokonale ji zná.

Protože v čase se může stát cokoliv.

 

Vydavatel: Ova Audio

Čte: Sára Erlebachová

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

 

Celková stopáž: 9:58:00

 

18 kapitol

Zpět do obchodu