Hati - Blanche

Jaké příběhy se vyprávěly v iglú Inuitů? Jakým legendám věřili severoameričtí Indiáni? A jaké pověsti se předávaly z otců na syny u ohňů obávaných Vikingů? Obrovský vlk přichází k malé dívce, která se bojí usnout. Vypráví jí právě tyto prastaré vlčí legendy...

189 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Blanche
Interpret: Markéta Haroková

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Jaké příběhy se vyprávěly v iglú Inuitů? Jakým legendám věřili severoameričtí Indiáni? A jaké pověsti se předávaly z otců na syny u ohňů obávaných Vikingů?

Obrovský vlk přichází k malé dívce, která se bojí usnout. Vypráví jí prastaré vlčí legendy, které si po generace vyprávěly národy žijící poblíž polárního kruhu.

Za dlouhých nocí a sněhových bouří, při záři plamínků ohně vypráví vlk Hati příběhy předků. Příběhy, které předávali otcové svým synům v dobách, kdy ještě neuměli psát. Dívka Tanaki se beze strachu choulí do Hatiho huňaté srsti a s napětím mu naslouchá. Dozvídá se nejen o životě severních národů a jejich soužití se zvířaty, o šamanech, bozích, polobozích, obrech i trpaslících, ale i o tom, jak důležité je přátelství i pro ty největší samotáře.

Vydavatel: Ova Audio

Čte: Markéta Haroková

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

Celková stopáž: 2:49:51


13 kapitol

Zpět do obchodu