Hati - Blanche

Jaké příběhy se vyprávěly v iglú Inuitů? Jakým legendám věřili severoameričtí Indiáni? A jaké pověsti se předávaly z otců na syny u ohňů obávaných Vikingů? Obrovský vlk přichází k malé dívce, která se bojí usnout. Vypráví jí právě tyto prastaré vlčí legendy...

189 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Blanche
Interpret: Markéta Haroková
Hati obalka
Novinka Tip

Poslechněte si ukázku z knihy:

 

 

Jaké příběhy se vyprávěly v iglú Inuitů? Jakým legendám věřili severoameričtí Indiáni? A jaké pověsti se předávaly z otců na syny u ohňů obávaných Vikingů?

Obrovský vlk přichází k malé dívce, která se bojí usnout. Vypráví jí prastaré vlčí legendy, které si po generace vyprávěly národy žijící poblíž polárního kruhu.

Za dlouhých nocí a sněhových bouří, při záři plamínků ohně vypráví vlk Hati příběhy předků. Příběhy, které předávali otcové svým synům v dobách, kdy ještě neuměli psát. Dívka Tanaki se beze strachu choulí do Hatiho huňaté srsti a s napětím mu naslouchá. Dozvídá se nejen o životě severních národů a jejich soužití se zvířaty, o šamanech, bozích, polobozích, obrech i trpaslících, ale i o tom, jak důležité je přátelství i pro ty největší samotáře.

Vydavatel: Ova Audio

Čte: Markéta Haroková

Režie: Vladan Hýl

Hudba: Michal Sedláček

Celková stopáž: 2:49:51


13 kapitol

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení